אודות

עו"ד חיים חזיזה – עורך דין, מגשר וחשבונאי בכיר

ניתוח פיננסי מעמיק, מאמצי גישור מקיפים ופתרונות יצירתיים: כל הכלים שיבטיחו תוצאה מיטבית בהליכים המשפטיים שלך

 

חיים חזיזה, לפני שהפך לעורך דין,  פיתח במשך כ-35 שנים קריירה ענפה כמנהל כספים. לאחר שהנפיק בצעירותו חברה לבורסה והשתלב בתפקידים בכירים בחברות מוכרות, למד ראיית חשבון, הוא החליט להגשים חלום נוסף וללמוד עריכת דין. זאת מתוך שאיפה לרתום את הידע והכישורים שצבר לאורך הדרך – לטובת סיוע לאנשים בצמתים משמעותיים ומאתגרים בחייהם. 

משרדו של עו"ד חיים חזיזה מציע מגוון רחב של שירותים – בין היתר בדיני משפחה; הסכמי ממון וחיים משותפים; ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות; מקרקעין ונדל"ן; דיני עבודה.

 

פעילויות גישור נרחבות שמונעות בזבוז כספים מיותר

בעבודתו, משלב עו"ד חיים חזיזה את הניסיון הפיננסי שלו, עם הערכים שבהם הוא מאמין ומנחים אותו בדרכו המקצועית. שאיפתו המרכזית היא לסייע ללקוחותיו להגיע להסכם הוגן, תוך ביצוע מאמצי גישור אינטנסיביים כדי לייצר הסכמות המקובלות על כל הצדדים. כך ניתן לצמצם במידה רבה את עלויות הליווי המשפטי ולהימנע מדיונים משפטיים ארוכים, מורכבים, בזבזניים ולחסוך זמן יקר.

"במלחמה אין מנצחים – רק מפסידים" – זהו המוטו שמנחה את עו"ד חזיזה בעבודתו. מתוך כך, הוא שואף שגם כאשר הורים מתגרשים, או מי שרוצה לערוך צוואה וגם מי שמצוי במאבקים לא פשוטים בתוך המשפחה או במקום העבודה – יחשבו על המשמעויות הרחבות של ההחלטות שלהם ויעשו את המרב כדי לצמצם את הפגיעה בילדים, בבני המשפחה ובקולגות בעבר או בהווה. אותם הם יכולים לפגוש בצמתים עתידיים בחיים.

 

אוזן קשבת ובחינה מדוקדקת של כלל מרכיבי התיק

במשרדו של עו"ד חיים חזיזה מבינים שעורך דין טוב נדרש לא רק לרכוש ידע משפטי – אלא להיות גם "קצת פסיכולוג" ובאמת לראות את לקוחותיו, להקשיב להם ולתמוך בהם. לכן, המשרד זמין ללקוחותיו (למעט בימי שבת וחגי ישראל ), על מנת, לייעץ ולפעמים פשוט להיות אוזן קשבת.

הניסיון הפיננסי שצבר עו"ד חיים חזיזה מספק לו גם הסתכלות קצת אחרת על הנתונים המספריים בתיקים שהוא מלווה. ניסיון זה מאפשר לו לעבור על מסמכים רבים ולראות דברים מזווית שלא תמיד קל להבחין בה ללא ידע פיננסי מתאים. כישורים ייחודיים אלו כבר הובילו לשורה של הצלחות בדיונים משפטיים, אשר התבססו במידה רבה על ניתוח נכון של המספרים והפקת מסקנות מועילות מתוכם. 

 

חליפה מדויקת – בלי "העתק הדבק"

עו"ד חיים חזיזה מאמין שכל אדם הוא עולם ומלואו וכל תיק הוא ייחודי ושונה – גם אם על פני השטח זה לא נראה כך. לכן, עו"ד חזיזה מזמין כל אדם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות, שבה ייבחנו לעומק כל פרטי המקרה כדי להבין מהי הדרך הנכונה ביותר להתנהל בתוכו כדי להשיג תוצאה מוצלחת. בדרך זו ניתן גם לגבש פתרונות יצירתיים ולא שגרתיים כדי לשפר את סיכויי ההצלחה. 

לאורך כל הליווי המשפטי, עו"ד חיים חזיזה מתאים לכל לקוח את ה"חליפה" המדויקת ביותר שתענה על צרכיו , תוך השקעת מאמצים רבים לחיסכון, לדיוק ולמזעור סיכונים אפשריים שיכולים לצוץ בהמשך הדרך. כל חוזה ומסמך מנוסחים בהתאמה ייחודית ללקוח – ללא תבניות או עבודה של "העתק הדבק". 

 

עו"ד חיים חזיזה פועל  תמיד להשגת התוצאה המיטבית בעבור כל לקוחה ולקוח – ולהבטיח שקט נפשי וביטחון לכל אורך הדרך – בהווה ובעתיד. 

 


לוגו חיים חזיזה

חיים חזיזה עורך דין ומגשר

במשרד עורך דין חיים חזיזה אתם מקבלים מעטפת שירותים ואתכם כל הדרך עד להסכם.
כל אדם ונסיבותיו, כל אדם הוא עולם ומלואו.

הנאמר באתר הינו כללי בלבד ואין בו כדי להוות ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או חוות דעת משפטית. המחבר ו/או המערכת אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.
לקבלת ייעוץ משפטי ספציפי, מומלץ ורצוי לפנות לתיאום פגישת ייעוץ

כתובתנו:
הזית 2, מגדל העמק

טלפון: 052-655-1111

סרקת והפרטים אצלך