הסכם שלום בית ולחילופין גירושין בהסכמה

הנישואין עלו על שירטון ואתם בדילמה, לנסות שלום בית או לפרק את החבילה?! בהסכמה או במלחמה?! 

"הסכם שלום בית ולחילופין גירושין בהסכמה" נועד לכך.
ההסכם עוזר לפתור את הדילמות הקיימות, מגדיר את התנאים לשלום בית, איך וכיצד מיישמים אותו הלכה למעשה, לחילופין, במידה ושלום הבית לא צלח, בהסכם מגדירים גם את ההסכמות בנוגע לגירושין, ילדים ומזונות, רכוש וכד'. כל זאת מראש ובהסכמה.

מומלץ לקרוא על הליך "גישור".

"הסכם שלום בית ולחילופין גירושין בהסכמה"– מעגנים בהסכם אחד את ההסכמות אליהן בני הזוג הגיעו לעניין שלום בית ומצד שני למקרה ששלום הבית לא צלח הסכמות לעניין הגירושין.

חתימת בני הזוג על "הסכם שלום בית ולחילופין גירושיו בהסכמה", מציבה בפניהם צומת עם שני נתיבים, נתיב אחד זהו הנתיב לשלום בית והנתיב השני זהו הנתיב לגירושין. בני הזוג מודעים למה יקרה בהמשכו של כל נתיב שבו בחרו להמשיך. לכל נתיב ישנן את ההסכמות אליהן הגיעו ביחד.

ככל שבני הזוג בחרו לאחר תקופה, כי הנתיב לשלום בית אינו מתאים והם רוצים לשנות את הנתיב לגירושין, בני הזוג חוסכים לעצמם את הצורך לנהל שוב דיונים על הסכם הגירושין, ההסכם עוגן "בהסכם שלום בית ואו לחילופין הסכם גירושין".

"הסכם שלום בית ולחילופין גירושין בהסכמה" יכלול נושאים, כמו: כיצד ייראה שלום הבית, התנהלות כלכלית, שיתופי פעולה בין בני הזוג, משמורת ילדים, מזונות, חלוקת רכוש וכספים וכד'.

"הסכם שלום בית ולחילופין גירושין בהסכמה" מקטין חששות וחרדות, נותן סיכוי גדול יותר להצלחת שלום הבית.

 


לוגו חיים חזיזה

חיים חזיזה עורך דין ומגשר

במשרד עורך דין חיים חזיזה אתם מקבלים מעטפת שירותים ואתכם כל הדרך עד להסכם.
כל אדם ונסיבותיו, כל אדם הוא עולם ומלואו.

הנאמר באתר הינו כללי בלבד ואין בו כדי להוות ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או חוות דעת משפטית. המחבר ו/או המערכת אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.
לקבלת ייעוץ משפטי ספציפי, מומלץ ורצוי לפנות לתיאום פגישת ייעוץ

כתובתנו:
הזית 2, מגדל העמק

טלפון: 052-655-1111

סרקת והפרטים אצלך